Kurzy přípravy k přijímacím zkouškám v Praze

  • Výběr té nejdůležitější látky, jejíž zvládnutí přinese maximum bodů
  • Mnoho materiálů pro průběžnou domácí přípravu
  • Výuka probíhá v prostorách Gymnázia Na Vítězné pláni

Přihlašování možno do 8.11., vyplňte prosím formulář zde!
Úvodní schůzka: 10.11. v 17:00 na GVP!

Kurz bude probíhat od 24.11. až do termínu samotných přijímaček (12.-13.4.), minimální počet lekcí je 32 v průběhu 16 týdnů. Každý týden tedy proběhne min. 45 min výuky z každého předmětu.
Termín: středa 17:00 – 18:45 (45 min + 45 min, 15 min přestávka)
Cena: 1800 Kč (nezahrnuje učebnice v ceně cca 400 Kč)

Náplní kurzu je řešení vzorových úloh, jejich řazení pod jednotlivá zkoušená témata, zkoumání souvislostí mezi nimi. V prosinci proběhne individuální testování „nanečisto“, k němuž využíváme vlastní materiály, spolu s následným předáním zpětné vazby.

Přihlašování probíhá do 8.11. pod tímto odkazem. Úvodní schůzka 10.11., platba možná hotově na místě či převodem do 15.11.

Organizační záležitosti: minimální počet frekventantů je 12, jinak kurz nebude otevřen. V případě naplnění kapacity bude nabídnut alternativní termín v úterý od 17:00. Pro více informací nás kontaktuje mailem či telefonicky.

Tradičním způsobem výuky můžeme dohnat, co základní škola zanedbala. Zaměřujeme se výhradně na problematiku učiva, jež se pravidelně vyskytuje v Jednotných testech. Díky tomu se samozřejmě můžeme posouvat kupředu mnohem rychleji, než během výuky na základních školách. Výuka má přísně stanovený režim a předem připravený program, aby nebylo možno klíčová témata zanedbat. Každý účastník má přístup k našim online materiálům, je velmi vhodné kombinovat frontální výuku v kurzech s domácí přípravou (přiměřené množství domácí přípravy je pro úspěšné zvládnutí probírané látky nutné).